ATTENTIE! Deze website maakt gebruik van cookies en vergelijkbare technologie├źn.

Als u uw instellingen niet wijzigt dan gaat u akkoord met het gebruik. Meer informatie

Ik begrijp het

Kies uw taal:

Visual7.jpg

Nieuwsarchief

Rust in Vrede - Reza Juliawan

Innalillahi wa’inna ilaihi roji’un

Rust in vrede - Reza Juliawan

Reza kwam een half jaar geleden bij onze stichting om deel te nemen aan ons Rehabilitatie and Educatie programma. Naast hydrocephalus, had Reza ook een hersentumor. Na 2 maanden deel te hebben genomen aan het programma op onze stichting, kreeg Reza eindelijk de mogelijkheid om in het Sanglah Ziekenhuis in Bali geopereerd te worden aan de hersentumor. Gedurende 3 maanden verblijf in Bali en na 3 operaties, heeft Reza het helaas niet gered mede door complicaties. Hij is overleden op een leeftijd van 5 jaar jong. Onze condoleances gaan uit naar Reza's familie en vrienden!

Reze is al het 5e kind in 2 jaar tijd, die op veel te jonge leeftijd is overleden en zonder reden! De kinder sterftegetallen hier in Lombok zijn nog erg hoog, en dat zou niet zo moeten zijn! Zulk schokkend nieuws maakt ons verdrietig, maar aan de andere kant ook meer en meer gemotiveerd om hier iets aan te doen!

Reza

  • Accessibility_for_all.jpg
  • born_2_be_real.jpg
  • children_are_the_future.jpg
  • progress_instead_of_perfection.jpg
  • Still_hiding_theirselves.jpg
  • training_the_parents1.jpg
  • training_the_parents2.jpg
  • were_in_this_together.jpg

Bnnr DoneerNL

Deel deze pagina

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter

┬ę 2015 - Stichting LombokCare - privacy & cookies - website door Barkey Media